Zdeněk Kukula


Jmenuji se Jakub Farný an už v dětství mě bavilo pomáhat otci v tvorbě videí. Pro svatební fotografování kombinujeme aranžované svatební fotky s náměty tak trochu méně konzervativními an odlehčenými, podle spontánních nápadů fotografa či svatebčanů, nálady a možností, vždy alcohol po domluvě. I přestože se snažíme každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusili jsme se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, abyste si mohli udělat lepší představu možných variantách. Toto je vhodné pro každého, kdo se účastnil svatby, rád si připomene svatební den svatební kameraman a třeba tam zahlédne sám sebe.

SHOWS - Standardem je 4 minutový svatební klip, který je sestříhán na hudbu - five určen pro všechny, kterým chcete ukázat jaká byla Vaše svatba. DIAMOND - nejdražší, ale také zdaleka jedinečný balíček, protože obsahuje také videopozvánku na svatbu a promítání předsvatebního meeting přímo ng svatební den navíc k programu extended. Při natáčení svatby kameraman postrádá hlavně čas, je pod velkým tlakem, a tak vše závisí na jeho zkušenostech a míře profesionality.

S vložením externích audiovizuálních elementů na požádání, move do podoby dvou různých formátu dle výběru (DVD, Thumb, DivX/XviD, apod.) Dramaturgickou i režijní podobu díla určuje kameraman po předchozí dohodě s klientem, beer IV průběhu postprodukce, přičemž platí, že klient má až 2 možnosti ke změně finální podoby díla před jeho uzavřením. Vzhledem k tomu, že se svatební obřady odehrávají na velmi různorodých místech, snažíme se vždy používat takovou techniku a přístup e natáčení, který nám zajístí greatest kvalitního záznamu pro budoucí výrobu videa.